EN عایق حرارتی اگزوز - Adaksp.com / Official Website
ASP CO
Official Website

عایق حرارتی اگزوز

این شرکت بازه وسیعی از عایق‌های حرارتی را برای قرارگیری روی مبدل‌های کاتالیستی، فیلترهای کاهش آلایندگی دیزل، لوله‌های اگزوز و غیره تولید ‌می نماید که نمونه‌ای از آنان در تصاویر زیر قابل مشاهده است.

این نمونه‌ها بر اساس توانایی و دانش نهادینه شده در این شرکت، بومی‌سازی شده و با توجه به نیاز و الزامات فنی شرکت های داخلی، تغییراتی بنیادین چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ ساختار قطعه در آن‌ها اعمال گردیده است. این عایق‌ها قابلیت طراحی و تولید در ابعاد و برای کاربردهای مختلف دارد. همچنین جهت سهولت مونتاژ، از دکمه‌هایی با مقاومت بالا استفاده گردیده است.

در زمان عملکرد، این عایق‌ها می‌توانند دمای اگزوز را از ۶۰۰-۷۰۰ درجه ی سانتی گراد به ۸۵ -۱۱۰ درجه ی سانتی گراد برسانند. اطراف لبه برخی از انان را سطوح فلزی با مقاومت ضربه ای و خستگی بالا پوشش داده است. روی سطح عایق، ضربه گیرهای در نظر گرفته شده که مانع از برخورد ضربات شدید با کل سطح عایق گردد. این ضربه گیرها به نحوه ی پخش شدن حرارت در کل عایق کمک شایانی میکنند. قابلیت باز و بسته کردن به کرات و افزایش مقاومت قطعه در رطوبت های بالا از دیگر مزایا این قطعه است.