EN آداک صنعت پلیمر - Adaksp.com / Official Website
ASP CO
Official Website
آداک صنعت پلیمر

شرکت آداک صنعت پلیمر به عنوان یک شرکت دانش بنیان  درصدد  بومی سازی و انتقال تکنولوژی هایی است که در کشور وجود ندارد. آداک صنعت پلیمر تولید کننده انواع عایق‌های حرارتی و نخستین تولید کننده عایق حرارتی مبدل کاتالیست  (Mat)، پس از بیش از ۳ سال تحقیق و توسعه و با اخذ مجوزات مربوطه با هدف توليد قطعات خودرو در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است.  با بهره گيري از تجارب فني، علمي و آكادميك دست اندر كاران و مجريان خود و با بهره گیری از آخرين دستاوردهاي تكنولوژيك، مراحل نصب و راه اندازي تاسيسات و ماشين آلات را در سال ۱۳۹۵به پايان رسانيده و وارد مرحله توليد گرديده است. همچنین برای اولین بار تکنولوژی خط تولید کاغذ سرامیکی را به ایران انتقال داده است تا تنها تولید کننده این محصول ، با کیفیت نمونه های مشابه خارجی در کشور باشد . شرکت دارای گواهینامه بین المللی ISO 9001:2015  و  IATF 16949:2016  از شرکت IQNET می باشد . 

اهداف و ماموریت‌های سازمان

شركت آداک صنعت پلیمر بر اساس سوابق و تجارب گذشته و بررسي فعاليت هاي جاري و ضمن داشتن نگاهی موشکافانه به بازار و روند آن، رویکرد اعتلای سازمانی، ارتقا پرسنل و بهینه سازی محصولات را از ابعاد کمی و کیفی در نظر داشته و اهداف سازمانی خود را در این راستا تعریف کرده است .

 اهداف این سازمان به شرح زیر می‌باشند:

  • شرکت آداک صنعت پلیمر قصد دارد که به عنوان تنها تولید کننده مت مبدل کاتالیستی، تامین کننده اصلی این قطعه در بازار خودرو داخل کشور باشد. از این رو بسط همکاری با تمامی تامین کنندگان مبدل‌های کاتالیستی برای تمامی خودروهای داخلی، در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
  • افزایش دانش پرسنل جهت همگامی با دانش روز دنیا، افزایش کیفیت محصولات و اتوماسیون چند مرحله‌ای خط تولید جهت دستیابی به محصولاتی ۱۰۰% یکنواخت، از برنامه‌های بهبود مداوم و از پروژه های کنونی این شرکت است.
  • دست‌یابی به آزمایشگاهی مجهز و بی رقیب در حوزه عایق‌های حرارتی، بالاخص مت مبدل کاتالیستی از اولویت‌های اصلی این شرکت بوده و از این رو این شرکت همواره حداقل یک سفارش دستگاه آزمایشگاهی جهت ارتقا سیستم آزمایشگاهی خود را در دستور کار دارد.
  • در اختیار داشتن بازار فروش تولید انواع عایق‌های حرارتی اعم از عایق‌های حرارتی اگزوز که از دیگر محصولات این شرکت هستند، از طریق همکاری با سازندگان قطعات خودرو در این حوزه از دیگر اهداف این شرکت می‌باشد.
  • بسط محصولات این شرکت جهت تولید سایر انواع عایق‌های حرارتی اعم از عایق حرارتی درب موتور و عایق حرارتی کوره‌ها از دیگر ماموریت‌های پیش روی این شرکت است.